top of page

İstanbul Sigorta Eksperleri

Gla Grup Sigorta Ekspertizlik Hiz. Ltd. Şti. İstanbul ofisi ile Marmara bölgesi başta olmak üzere spesifik hasarlarda tüm Türkiye' de sigorta eksperlik faaliyetini sürdürmektedir.  Gla Grup İstanbul sigorta eksperlik şirketi olarak mühendislik, yangın, nakliyat, hava-deniz-demiryolu araçları, sorumluluk hasarları konusunda hizmet vermekteyiz. 

İzmir ofisimizde olduğu gibi İstanbul ofisimiz de Mühendislik branşında, Makina Kırılması - Elektronik Cihaz Teminatı kapsamında, özellikle; enerji santralleri (res, ges, hes, bes, doğalgaz kombine çevrim santrali), cnc tezgahlar, iş makinaları (ekskavatör, yükleyici, vinç, forklift, beton pompası, mikser, vs...), tekstil makinaları, kompresörler, diğer tüm üretim makinaları ile biyomedikal cihazlar (tomografi, ultrason, vs...) konusunda ciddi tecrübeye sahiptir. 

Tüm makinalar,  temel makina elemanlarından (rulman, dişli, mil, civata, vs...) oluşmaktadır. Dolayısıyla yukarıda sayılanların dışındaki diğer tüm makina gruplarında da hasar tespiti, risk analizi ve mutabakatlı kıymet takdiri çalışmaları yapılabilmektedir.

Yangın hasarları konusunda, 10 seneden fazla tecrübeye sahip yangın sigorta eksperi ile milyon tl lik hasarlarda, mühendislik alt yapısından ayrılmadan, profesyonel hizmet vermektedir.  

Gla Grup İstanbul Sigorta Eksperlik Şirketi Ümraniye' de Buyaka Kulelerinde hizmet vermektedir. 

bottom of page