top of page

Hakkımızda

Gla Grup Sigorta Ekspertizlik Hiz. Ltd. Şti. 1 Gemi İnşaa Makinaları Yüksek Mühendisi / Sigorta Eksperi, 1 Makina Yüksek Mühendisi / Sigorta Eksperi, 1 Makina Mühendisi / Sigorta Eksperi ve 1 Yangın Eksperi olmak üzere toplam 4 sigorta eksperi, ayrıca 1 Makina Yüksek Mühendisi, 2 Makina Mühendisi, 1 Astronom ve 1 Finans Uzmanı ile toplam 9 kişilik akademik kariyerli, teknik bir kadroya sahiptir.

Toplam 2 Makina Yüksek Mühendisinin yüksek lisans eğitimleri Enerji Yönetimi (Yenilebilir Enerji Santralleri) üzerine olmuştur. Enerji hasarları ve risk analizleri ile ilgili pratik tecrübenin yanında akademik eğitime sahip bir eksperlik şirketidir.

Gla Grup, teknik kadrosu ile, dışarıdan hizmet alan değil, süreci tamamen kendi bünyesinde yöneten kurumsal bir eksperlik şirketidir. 

Sadece analiz gerektiren konularda, Tübitak ve/veya ilgili üniversitelerden hizmet almaktadır. 

Ege Bölgesi ağırlıklı olmak üzere tüm Türkiye' de ve yurtdışında hizmet vermektedir. Uluslararası network ağı sayesinde, yurtdışındaki hasarlara en hızlı bir şekilde müdahale edebilmektedir. 

 

Gla Grup, Mühendislik, Yangın, Nakliyat, Sorumluluk (özellikle ürün sorumluluk), Hava-Deniz-Demiryolları Araçları, Siber Risk hasar tespiti, risk analizi ve değer tespit çalışmaları konusunda hizmet vermektedir.

GLA GRUP, MÜHENDİSLİK ÜZERİNE KURULU BİR SİGORTA EKSPERLİK ŞİRKETİDİR.

tren istasyonu
cogs
İş Yerinde Teknisyenler
Elektrik Müfettişler
müteahhitler
Taslak
Elektrik Müfettişler

MİSYON

MEVCUT YÜKSEK MÜHENDİS KADROSU İLE, KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN, MÜHENDİSLİK YAKLAŞIMIYLA, EN KISA SÜREDE HİZMET SUNUMUNU GERÇEKLEŞTİRİP, EN YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ GARANTİ ETMEKTİR.

VİZYON

EN YÜKSEK MONTANLI VE ÖZELLİKLİ HASARLAR İÇİN GÖREVLENDİRİLEN, ULUSLARARASI BİR SİGORTA EKSPERLİK ŞİRKETİ OLMAK VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİNİ SAĞLAMAK.
bottom of page